?

Log in

АССА в Україні - новини, інформація, публікації

Ваше вікно у світ глобальних новин та досліджень у сфері бухгалтерського обліку, фінансів та аудиту

Social capital

  • less than 10
Name:
acca_ukraine
Birthdate:
1 January
Location:
External Services:
  • acca_ukraine@livejournal.com
Це журнал представництва АССА в Україні. Тут періодично публікуються новини, прес-релізи, аналітичні матеріали.

1. АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – це всесвітнє об’єднання професійних бухгалтерів. Наша мета – в будь-якій країні світу надавати необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.
2. Ми підтримуємо 170 000 членів та 436 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру в бухгалтерії та бізнесі, з навиками, що відповідають вимогам роботодавців. Ми працюємо через мережу з 91 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників. Завдяки проявленню громадського інтересу ми просуваємо відповідне регулювання бухгалтерського обліку та проводимо відповідні дослідження, аби впевнитись, що репутація та вплив бухгалтерської професії продовжує зростати.
3. АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновацію, чесність та підзвітність. Ми вважаємо, що бухгалтери додають вартості економіці на всіх етапах розвитку і прагнемо розширювати потенціал професії та запроваджувати світові стандарти. Наші цінності орієнтуються на потреби роботодавців з усіх сфер і своїми сертифікаційними програмами ми забезпечуємо підготовку бухгалтерів для бізнесу. Ми прагнемо відкрити професію людям, незалежно від їх професійного рівня та першої спеціалізації, та усунути штучні бар’єри, вдосконалюючи навчальні програми та способи їх подачі, аби вдовольнити найрізноманітніші запити студентів та їх роботодавців.
4. АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві восени 2004 року. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени, та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, і об’єднує близько 6000 студентів та 1000 членів. В Україні – 1800 студентів і 500 членів.

Social capital

  • less than 10

Statistics